HUN  |  ENG  |  SLK

Mérnök üzletkötő munkatársat keresünk

Dátum: 2023.11.09.

Szigetszentmiklósi irodánkba üzletkötő munkatársat keresünk élelmiszer ipari csomagolóanyagok értékesítésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő üzleti partnereinkkel való kapcsolattartás, valamint új partneri kapcsolatok kialakítása
  • A vállalat által forgalmazott csomagolóanyagok értékesítése az élelmiszeripar (elsősorban hús-, baromfi- és tejipar) területén
  • Új, potenciális partnerek keresése
  • Az új és meglévő partnerek látogatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Üzemi próbák bonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Szakmai tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • eredmény- és ügyfélorientált szemléletmód
  • jó kommunikációs és szervező képesség
  • kreativitás és logikus gondolkodás
  • nyitott, magabiztos, érdeklődő attitűd
  • önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • élelmiszeripari és/vagy csomagolástechnológiai ismeret
  • értékesítési vagy csomagolástechnológiai tapasztalat
  • elsősorban Vas vármegyei lakhely

Amit kínálunk:

  • céges autó, laptop, mobiltelefon
  • versenyképes juttatási csomag
  • kimagasló minőségű termékek, brandek képviselete
  • hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • fejlődési lehetőség belső és külső képzések által
  • kiszámítható, családbarát munkahely
  • vezetői támogatás

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Top